Ubytování na horách

kde se budete cítit, jako doma

Na co se můžete těšit?

Apartmán 2kk o velikosti 50m2 Vám nabízí světlý obývací pokoj s jídelnou, vybavenou kuchyň, velkou ložnici a čistou koupelnu se sprchou a WC. Pohodlně se zde vyspí až 7 osob - 4 až 5 v ložnici (manželská postel a rozkládací palanda) a 2 v obývacím pokoji (rozkládací pohovka). 

Lyže a další vybavení si uložíte do vytápěné privátní lyžárny u bočního vstupu. Za pěkného počasí jistě využijete i slunnou terasu s přístupem z jídelny i ložnice. Parkovací místo máte hned před domem.

K lanovce Prezidentský expres sjedete na lyžích za dobrých sněhových podmínek, zpátky můžete sjet nebo sejít od horní stanice opět z kopečka. V blízkosti je také několik restaurací. Nejbližší posezení s krásným výhledem, točeným Medvědem a dobrou kávou najdete hned pod chatou :)

Čerstvé pečivo a potraviny nakoupíte i v sobotu v obchůdku ve Vítkovicích, větší nákupy zvládnete v 15min vzdáleném supermarketu v Jilemnici.

Prohlédněte si První Apartmán

kde najdete vše, co na horách potřebujete

Budete se zde cítit jako doma

Horská chata Rachelle, ve které se První Apartmán nachází, byla postavena v roce 2010. V roce 2020 prošel objekt rekonstrukcí. Přímo k chatě vede nová asfaltová komunikace, která je i v zimě udržovaná. Vzhledem k nadmořské výšce však doporučujeme mít s sebou sněhové řetězy. K našemu apartmánu patří hned první parkovací místo zleva.

Apartmán využívá naše rodina. Jezdíme sem většinou v sestavě 2 rodiče + 3 děti, což je optimální varianta. Občas u nás navíc přespí návštěva kamarádů či prarodiče, tudíž počet až 7 osob je odzkoušený. 

Po zbytek času nabízíme apartmán kamarádům, známým i veřejnosti. Byt je kompletně vybavený a veškeré věci jsou Vám k dispozici. Kromě plně vybavené kuchyně (lednice, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, ...) zde najdete ručníky, mýdlo, hračky pro děti nebo třeba stolní hry, knihy a tematické časopisy. V apartmánu je též nástěnná televize s DVBT-2 set-top boxem. (signál pro programy České televize bohužel při jasném počasí trochu zlobí :( ) Samozřejmostí je bezplatné WIFI připojení 20Mb/s.

CHCEME, ABYSTE SE ZDE CÍTILI JAKO DOMA. Velice Vás proto prosíme, abyste se k apartmánu i jeho vybavení chovali tak, jako by byly Vaše vlastní.

V chatě je kromě našeho apartmánu dalších 6 bytů. Ty patří mladým a sportovním rodinám, které zde tráví víkendy a volný čas. Prosíme Vás proto, abyste respektovali jejich soukromí a dodržovali též noční klid. Jsou to naši sousedé.

Úklid nám zajišťuje velice milá paní z Vítkovic, která Vám předá klíče na začátku a apartmán převezme na konci Vašeho pobytu.

Ceník 2021 / 2022

Apartmán 2kk, 50m2, celkem až 7 lůžek (4-5 lůžek ložnice, 2 lůžka obývací pokoj). Vybavená kuchyň, koupelna se sprchou a WC, vlastní lyžárna, velká terasa, parkovací místo přímo u chaty. Ručníky, povlečení, společenské hry, mapy okolí a další Vám jsou k dispozici.

Cenu vám rádi zašleme obratem na základě poptávky. Čím delší pobyt, tím levnější cena za noc bude. 

Nejvýhodnější cenu dostanete mimo jarní a letní prázdniny, ale i v této době dostanete skvělý poměr cena / kvalita. Těšte se :)

Příjezd na ubytování je možný kdykoliv dle dohody, v hlavní sezóně však standardně od 15 hodin. V den odjezdu prosíme o opuštění apartmánu do 12 hodin.

A bydlet budete u nás

Jsme trochu sportovci, trochu lenoši, pracujeme a bydlíme v Říčanech. Apartmán pronajímáme po celý rok, protože tady je vždycky krásně :)

David 

Majitel, opravář a táta 

Telefon: +420 722 948 361
E-mail: vitkovice@prvniapartman.cz

Erika 

Paní domu, designérka a máma